GRA EDUKACYJNA "LITERKA DO LITERKI"

Cena brutto 14,19 PLN
Ilość

Jednostka miary kpl

Opis

 

Zestaw edukacyjny "LITERKA DO LITERKI - poziomy 1 - 6" służy do do nauki czytania, łączenia liter w wyrazy i pisania.  

 

Pierwszy poziom zawiera wyrazy o długości do 4 liter i powtarzającym się naprzemiennym rytmie samogłoska – spółgłoska, np. BUT, DOM, MIŚ, NIĆ, GÓRA, SOWA, KOZA, RYBA, MAPA, ZĘBY.

 

Drugi poziom zawiera wyrazy o długości od 5 do 10 liter i powtarzającym się naprzemiennym rytmie samogłoska – spółgłoska, np. BALON, BURAK, ANANAS, OWOCE, MIKOŁAJ, PAPUGA, ŻYRAFA, OŁÓWEK, POMIDOR, PARASOL, ZEGAREK, SAMOLOT.

 

Trzeci poziom zawiera wyrazy o długości do 5 liter, w których sąsiadują ze sobą co najmniej dwie spółgłoski, np. CYRK, FLET, LIŚĆ, TORT, SKLEP, JAJKO, OKNO, USTA, WANNA, KROWA, ŁYŻKA, NARTY, PIŁKA, TORBA etc.

 

Czwarty poziom zawiera wyrazy o długości od 6 do 10 liter, w których sąsiadują ze sobą co najmniej dwie spółgłoski, np. GARNEK, JABŁKO, KAKTUS, BAŁWAN, ŚLIWKA, STATEK, TRAKTOR, PINGWIN, KAPUSTA, KOTWICA, KOPARKA, FONTANNA, TAKSÓWKA, LOTNISKO, etc.

 

Piąty poziom zawiera wyrazy, w których występują dwuznaki: DUCH, MYSZ, SZAFA, BUDZIK, WARZYWA, KAPELUSZ, MARYNARZ, SAMOCHÓD, CZAJNIK, GRUSZKA, KRZESŁO, MARCHEW, etc.

 

Szósty poziom zawiera wyrazy, w których spółgłoska jest zmiękczana literą „i”: NIEBO, OGIEŃ, WIEŻA, BUKIET, NAMIOT, CUKIEREK, WIOSŁO, WIŚNIE, KSIĘŻYC, SPODNIE, PIERNIK, LATARNIA, PATELNIA, BIEDRONKA, WIEWIÓRKA, PIETRUSZKA, etc.

 

 

 

Każda część zestawu zawiera:

 

 - 20 kart z obrazkami. Na każdej karcie znajdują się 2 obrazki, co daje razem 40 wyrazów w całym zestawie. Pod obrazkami znajdują się ramki o liczbie okienek odpowiadającej liczbie liter w danym wyrazie. Ramki są puste z jednej strony karty, z drugiej są wypełnione odpowiednimi wyrazami.

 

 - 71 kartoników z literkami. Kartoniki z literkami także są zadrukowane obustronnie. Z jednej strony jest to czcionka drukowana, taka sama jak przy podpisanych obrazkach. Z drugiej strony kartoników znajdują się litery pisane.

 

 - Instrukcję z propozycją dziewięciu różnych zabaw – czytanie, literowanie, pisanie.

 

 

 

Zestaw edukacyjny LITERKA DO LITERKI nadaje się zarówno dla dzieci w wieku 4-5 lat, które dopiero zaczynają naukę czytania i pisania, jak i dla dzieci w wieku 6-8 lat. Każdy poziom zawiera 40 wyrazów, co zapewnia zabawę na długi czas, jak i pomaga młodszym dzieciom poszerzać słownictwo. Zestawy mogą być wykorzystane do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi, starsze dzieci mogą także bawić się samodzielnie. Zestawy LITERKA DO LITERKI mogą być wykorzystane do ćwiczeń dla uczniów w klasach 0-2, do pracy z dziećmi z trudnościami w nauce, o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jak i do terapii logopedycznej i pedagogicznej.

 

 

Cechy towaru

Cena (kpl)

14,19 PLN

11,54 PLN

23,00%

Towar

GRA EDUKACYJNA "LITERKA DO LITERKI"

W-PNP-A-35-06

9438

2017-04-18 16:55:02

2017-11-27 14:31:42

38